Наші філії

Івана Кудрі
м. Київ, вул. Івана Кудрі, 22А
Ми на карті

Driver наші філії автошколи в Києві

Головна причина піти в автошколу – можливість отримати права, щоб отримати можливість керувати автомобілем. До автошколи варто піти навіть у тому випадку, якщо у вас ще немає власної машини, адже ви зможете користуватися каршерінгом або ж отримаєте додатковий стимул все ж таки придбати авто. Тим паче, що сьогодні філії автошколи turbo-drive в Києвідають змогу знайти освітній заклад поруч із вашим домом. Тож у вас не буде проблем із тим, щоб дістатися на заняття.

Переваги автошколи Driver

Так, наша автошкола вул. Марсельська пропонує вам послуги найдосвідченіших і найкваліфікованіших у місті викладачів, які працюють за унікальними методиками. До кожного учня наші фахівці підшукують унікальний підхід, що дозволяє відчувати себе комфортно на заняттях і безпечно –за кермом. В автошколі є все необхідне матеріально-технічне забезпечення, що дозволяє проводити максимально інформативні заняття. Також у розпорядженні студентів – ссучасні автомобілі (механіка та автомат). Оптимальний для себе варіант кожен учень обирає самостійно.

Філії нашої автомобільної школи розташовані в найрізноманітніших районах міста, тож кожен може підібрати максимально комфортний для себе варіант. Наприклад, автошкола в Києвів центрі завжди має безліч учнів, адже її місце розташування – максимально зручне та доступне. А щоб вам не довелося витрачати кілька годин на поїздку в центр, у нас функціонує автошкола селище Котовського.

Якщо ви приходите навчатися до нас, пропонуємо вам обрати одну з кількох програм, які відрізняються наповненістю та вартістю. Так, у нас є як мінімальні програми, які дадуть вам змогу освіжити знання та пригадати навички водіння, так і максимальні, коли з інструктором ви проведете 30 практичних занять.

Вартість навчання, незалежно від того, яку програму ви обрали, залишається максимально доступною. Ми також пропонуємо кожному учневі можливість розбити оплату на кілька платежів. Тож якісне навчання може собі дозволити кожен.

Як записатися в автошколу Driver

У нас є автошкола в центрі Києва та в багатьох інших районах. Ви можете записатися в будь-яку. Процедура оформлення максимально проста. Наші консультанти нададуть перелік документів, які необхідно надати.

Якщо ви хочете розбити оплату на кілька частин, достатньо внести лише 500 гривень для реєстрації. Наші менеджери допоможуть вам підібрати найзручніший варіант оплати, а також порадять ідеальну програму, відштовхуючись від цілей і ваших навичок.

Також наші співробітники із задоволенням підберуть філію, яка розташована максимально близько до вашого будинку або роботи. Наприклад, у нас є автошкола в Києві(Приморський район).

У нас готують водіїв категорій а, а1, b, c, d, е. Тож наші інструктори із задоволенням допоможуть вам упевнено почуватися за кермом мотоцикла з коляскою, легкового автомобіля і вантажної машини. Тож до нас часто приходять уже досвідчені водії, щоб відкрити нову категорію.

Скільки часу потрібно на навчання в автошколі

Курс навчання триває два місяці. За цей час ви отримуєте всі необхідні теоретичні знання. Зверніть увагу, що лекції проходять у сучасних аудиторіях, які обладнані всім необхідним для поглибленого вивчення теорії.

Ми пропонуємо кілька варіантів розкладу, щоб ви могли комфортно поєднувати автошколу з навчанням в університеті або роботою на повний день. Але якщо у вас катастрофічно немає часу, обирайте віддалену форму навчання. Ми надаємо учням якісну начитку лекцій. Переглянути урок ви можете в будь-який зручний для вас час і з будь-якого пристрою.

При цьому ви отримуєте можливість поспілкуватися з нашими викладачами, поставити будь-яке питання, що вас цікавить, і отримати пораду. Ми передбачили низку інструментів для комфортного спілкування. Незалежно від того, у вас філія школи в центрі або автошкола на селищі в Києві, ви отримаєте якісні знання та навички водіння. Тож почуватиметеся за кермом комфортно та безпечно.

У нас також є автошкола на Таїровому, умови та вартість навчання в якій вас приємно порадують. У нас – широкий штат дипломованих викладачів і досвідчених інструкторів, автопарк, обладнаний відповідно до сучасних вимог і стандартів.

Якщо вас цікавить автошкола в КиєвіТаїрове або будь-яка інша філія, звертайтеся за консультацією до наших досвідчених менеджерів. Вони підберуть для вас відповідну програму, розкажуть про способи оплати і допоможуть записатися в школу. А наші викладачі та інструктори зроблять все для того, щоб уже в найближчому майбутньому ви отримали права.

Чат-бот Telegram