Ціни

Онлайн група

Сб або Нд 10:00 до 16:00

Ціна навчання в автошколі Київ Driver

Щоб отримати права, в обов’язковому порядку необхідно пройти автошколу. Адже саме у нас ви отримаєте всі необхідні теоретичні знання та практичні навички, так що без проблем і тремтіння в руках зможете сісти за кермо. Ми пропонуємо найдоступніші ціни навчання на права, так що дозволити собі курс може кожен. Ми пропонуємо своїм учням кілька основних програм, які відрізняються наповненням і, звісно, вартістю.

Програма Мінімум

3500 гривень – мінімальна ціна навчання в автошколі. Але ми нагадуємо, що ви можете без проблем розбити оплату на кілька платежів. Щоб записатися в школу, достатньо внести всього лише 500 гривень передоплати. Решту суми ми попросимо вас внести протягом двох наступних місяців.

Обираючи для себе мінімальну програму, не сумнівайтеся, що отримаєте всі необхідні навички та вміння. Адже всі варіанти навчання ми постаралися зробити насиченими, цікавими та інформативними. При цьому вартість навчання водіння є мінімальною. Так, наші викладачі проведуть для вас повний теоретичний курс, тож ви знатимете всі ПДР, без чого не обійтися під час складання іспиту. А наші інструктори перевірять, наскільки комфортно ви себе почуваєте за кермом і що вмієте.

Також навчання не обходиться без курсу першої медичної допомоги та додаткових занять, на яких наші фахівці покажуть і навчать, як влаштований автомобіль. Ви також навчитеся міняти колесо при поломці, що також є базовою навичкою кожного автомобіліста. А бонусом ви отримаєте ще й доступ до онлайн-платформи, де розміщені всі необхідні теоретичні матеріали. Тож ви зможете в будь-який момент оновити знання.

Програма Класика

Але більш популярною програмою є Класика, коли учні також отримують 13 занять. При цьому вартість уроку водіння є мінімальною. Ідеальний варіант як для тих, хто не вміє їздити, так і для тих, хто давно не сідав за кермо.

Інструктори школи перевірять, наскільки добре ви володієте автомобілем. Після цього ви отримаєте рекомендації та поради, завдяки чому зможете успішно скласти іспит. При цьому вартість навчання в автошколі за такою програмою є невисокою – 6 900 гривень. Ми пропонуємо регулярні знижки, тож ви можете заощадити. Як і за програмою, яку ми описали вище, вас навчать правильно надавати першу медичну допомогу і робити заміну колеса в разі потреби.

Якщо вас цікавить, скільки коштує навчання водія і яка саме програма вам підходить, рекомендуємо зв’язатися з нашими менеджерами. Вони дадуть відповідь на всі питання, які вас цікавлять, швидко підберуть найкращий варіант програми і навіть оформлять у школу. Усе це – за лічені хвилини. Також враховуйте, що вартість навчання категорії b відрізняється від ціни навчання іншої категорії.

Програма Максимум

Також ми надаємо і програму Максимум, яка включає інтенсивний теоретичний курс, який проводять наші кваліфіковані дипломовані фахівці. Також інструктори школи проведуть для вас 30 практичних занять на нових автомобілях. У нас великий автомобільний парк: є як механіка, так і автомат. Кожен учень вибирає автомобіль індивідуально.

Важливо й те, що у вас буде необмежений доступ до нашого онлайн-ресурсу, де розміщені всі відеоуроки. Тож ви зможете повторити інформацію в будь-який момент. Незалежно від того, яку програму ви обрали, ми гарантуємо вам ґрунтовні знання, адже у нас працюють найкращі в місті фахівці. Усі практичні заняття проводяться на спеціально обладнаних автомобілях під контролем інструкторів із багаторічним досвідом водіння. Наша школа має необхідну матеріально-технічну базу, сучасні автомобілі, комфортабельні аудиторії для проведення лекцій, застосовує тільки прогресивні методики та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Чому варто вчитися в автошколі Driver

Якщо вам необхідно здати на права ціна залежить насамперед від того, чи володієте ви автомобілем. Адже іноді отримання прав – формальність. У такому разі вам вистачить мінімальної програми, щоб освіжити знання і почуватися впевненіше на іспиті.

Якщо ж ви ніколи не сідали за кермо, рекомендуємо максимальну програму, яка дасть вам змогу отримати всі теоретичні знання та практичний досвід водіння. Якщо ви звертаєтеся до нас, вартість навчання в автошколі в Києвібуде більш ніж доступною. Не забувайте про наші знижки та можливість оплати частинами. Тепер ви знаєте вартість програм, які ми вам надаємо можливість пройти. Підсумувавши, ви зможете визначити, скільки коштують водійські права в Україні. Але ми вам одразу можемо сказати: якщо потрібна надійна автошкола в Києвівартість навчання в якій не зруйнує ваш бюджет, одразу ж звертайтеся до нас.

Чат-бот Telegram